Правила клуба

Шановні батьки, наш колектив дуже радий і вдячний Вам за вибір клубу :)

Ми дуже любимо свою роботу, дбаємо про комфортну атмосферу в клубі, яка сприятиме отриманню нових знань і гармонійному розвитку Вашої сім'ї і Ваших дітей.

Перед початком занять, будь ласка, ознайомтеся з графіком роботи і правилами сімейного клубу «Mamarada»:

1. Графік роботи:

ПН - ПТ c 8:30 до 19:00

СБ з 09:00 до 13:00

Загальнонаціональні свята: вихідні дні

2. На території клубу ми знаходимося у змінному взутті, в літній час обов'язково в шкарпетках.

3. Діти і дорослі з будь-якими ознаками інфекційних захворювань (такі як кашель, вітряна висип, температура, нежить і т.д.) не допускаються в клуб. При виявленні у дитини або батьків ознак хворобливого стану адміністрація Клубу має право відмовити в наданні послуги.

4. На групових заняттях до 2-х років можуть бути присутні не більше 6 дітей, після 2-х років не більше 7 дітей.

5. Діти до 2-х років - відвідують заняття тільки з батьками. З кожною дитиною на занятті може бути присутнім тільки один дорослий. Відповідальність за дітей до 2-х років несуть батьки.

6. На заняттях для дітей від 2-х років дорослі можуть бути присутніми за бажанням.

7. Дітям, які відвідують Клуб, безкоштовно пропонується вода, чай, печиво. Просимо Вас заздалегідь повідомляти адміністрацію Клубу про продукти харчування, що не входять в меню Вашої дитини.

8. У «Mamarada» діє абонементна форма оплати, гроші за пропущені заняття не повертаються.
9. У «Mamarada» діє система знижок. Якщо один з Ваших дітей займається в нашому клубі, ми надаємо знижку 10% на абонемент для другої дитини. Якщо Ваша дитина відвідує основну програму з розвитку, ми надаємо знижку 10% на абонемент додаткової програми.

10. Пробне заняття для знайомства з клубом  - Безкоштовно.

11. При недотриманні або порушенні правил клубу «Mamarada» адміністрація клубу залишає за собою право розглянути питання про припинення надання послуг в клубі.

12. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в чинний розклад занять і попереджати батьків про такі зміни.

13. У разі хвороби або вимушеної відсутності викладача адміністрація залишає за собою право замінювати заявленого викладача.

14. Адміністрація залишає за собою право на внесення змін в діючі правила клубу «Mamarada». У разі будь-яких змін в роботі клубу «Mamarada», адміністрація зобов'язується заздалегідь сповістити кожного члена клубу.

Дорогі батьки, будемо вдячні Вам за внесення пропозицій щодо поліпшення умов роботи клубу та створення комфортних умов для наших дітей!


З повагою, колектив Mamarada.

Режим работы
По будням 8:30 — 19:00 Суббота 9:00 — 13:00 Воскресенье 9:00 — 13:00
Фотогалерея
Наши занятия!
Днепропетровск, 2016
Связаться с нами