Історія компанії

Ідея створити клуб народилася в переломний і складний момент життя, ще такі моменти називають кризу :). Момент виявився вирішальним, саме тоді відбулася переоцінка цінностей, і з'явилося бажання змінювати себе і, власне, навколишній світ.

16.04.2012 року ми відкрили перший клуб у Дніпропетровську.Чому сімейний клуб? Чому допомога батькам у розвитку дітей?

Все дуже просто, проведемо паралель між нашим сформованим суспільством і будинком!


Неможливо побудувати гарний, теплий, функціональний будинок без надійного фундаменту. Наше суспільство сьогодні - це будинок, фундамент якого був сформований в нашому ранньому дитинстві. До трьох років закладається і формується максимально можливий потенціал майбутньої людини. Щоо до сучасних досліджень, власне до цього віку розвиток клітин головного мозку вже завершено на 70-80%. Цей потенціал закладається один раз і на все майбутнє життя. Ми не прагнемо виховувати геніїв, основне завдання - запобігти появі нещасних дітей! Перед нами не стоїть завдання заповнити дитину інформацією або навчити читати і писати в ранньому віці. Наше завдання - розвинути вміння міркувати, оцінювати, сприймати, допомогти батькам виховати особистість, здатну досягти успіху в багатьох областях діяльності! Допомогти батькам вибрати свій власний підхід до виховання, вільний від модних течій, штампів та усіляких методів, щоб малюк виріс талановитим і гармонійною людиною, здатним знайти своє справжнє покликання.


Це - головне завдання, яке стоїть перед батьками і педагогами! Якщо ми з ним впораємося, можливо, і наш світ буде змінюватися, зникне невігластво і безграмотність, ненависть і заздрість, гнів і злочини, ми станемо добрішими, юільш вільними і щасливішим.

Засновник Mamarada, Шкарупа Леся

Режим работы
По будням 8:30 — 19:00 Суббота 9:00 — 13:00 Воскресенье 9:00 — 13:00
Фотогалерея
1 год Mamarada
Днепропетровск, 2013
Связаться с нами